Süpürgelik

  • Bolta
    Bolta
  • Döllken
    Döllken
  • Pvc Süpürgelik Aksesuarları
    Pvc Süpürgelik Aksesuarla...

Evin içini derli toplu göstermek ve zeminle duvar birleşim yerini sorunsuz hale getirmek için süpürgelik oldukça önemlidir. Ayrıca odalar arası kablo geçişlerini daha düzenli hale getirmek içinde kullanılmaktadır.
 

Son yıllarda üretilen inşaat ve dekorasyon malzemesi olan zemin kaplama sistemlerinde birçok çeşit malzeme üretilerek piyasaya sunulmuştur. Bu üretilen malzemeler kullanılan alan özellikleri bakımından çeşitlilik oluşturmaktadır. Bu sistemlerin üretiminde kullanılan malzemenin çeşidi ve uygulanacak yerin durumuna bağlı olarak çeşitli kategoriler ayrılmaktadır. Bunlar halı, laminant, parke kaplama, lamine gibi farklı çeşitlerde zemin kaplama çeşitleri vardır. Bu inşaat ve dekorasyon alanında zemin kaplama çeşitlerinin vazgeçilmez bir ürünü olan ve tamamlayıcı özelliği bulunan süpürgelik modelleridir. Kullanılış bakımından büyük bir öneme sahip olan süpürgelikler binanın iç dekorasyonu bakımından ehemmiyetlidir. Çünkü uygulanan mekanın, görünüm olarak güzel bir şekil kazanabilmesi ve koruma amaçlı olması ile değer kazanmaktadır.  Diğer zemin kaplama malzemeler kendi içerisinde çok zengin çeşitliliğe sahip olması ile birlikte süpürgeliklerde kendi içerisinde çok zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Hem renk bakımından hemde şekil ve kullanılan malzeme ile çeşitliliğe sahiptir.
 

Evin dekorasyonu içerisinde tamamlayıcı bir özellik taşıyan süpürgelik, duvarlara gelebilecek zararları ve darbeleri önleme bakımından, duvarın boyasına herhangi bir zarar gelmemesi, su ve rutubetin oluşmasına engel olması ve uygulanan mekanın güzel görünmesini sağlama noktasında çok büyük bir öneme sahip olmaktadır. Firmamız zemin kaplama malzemesi ile istediğiniz şekilde diğer bütün aksesuarları ile birlikte temin ederek hizmet vermektedir.
 

Süpürgelik, lamine, mdf, masif, aliminyum ve laminant gibi çeşitli malzemelerden ve farklı kalınlıklarda üretilerek sizlere sunulmaktadır.